Prírodné stavebné materiály boli, sú a budú našou súčasťou od narodenia až po nás životný koniec. Ide akurát len o to, ako si ich pritiahnuť do našej blízkosti čo najviac a byť ich súčasťou. Od nepamäti si človek nazývaný HOMO SAPIENS privlastňoval pre svoj život všetko príjemné a pohodlné, čo ho obklopovalo. Dokázal žiť a byť súčasťou prírody po celý svoj život. Bral a spotrebovával iba toľko, koľko ozaj potreboval a zvyšok vracal späť do prírody, aby keď zase bude potrebovať, si to tam aj našiel.

Dnešný človek, tiež nazývaný aj HOMO SAPIENS SAPIENS, sa snaží okolo seba pritiahnuť čo najviac vecí pre vlastné pohodlie. Akurát "nie" čo potrebuje pre svoj život, ale všetko, čo mu môže ten čas strávený na svete aspoň "kúsok" spríjemniť. Škoda len, že berie ozaj všetko a nič späť nevracia...

A preto "VITAJTE NA NAŠICH STRÁNKACH", kúsok spomaľte, lebo ozaj nič Vám neutečie. Obklopujte sa vecami, ktoré Vám budú robiť nie len radosť pre oči, ale aj pohladenie po duši.

Prírodné stavebné materiály boli, sú a budú našou súčasťou. Ide len o to, ako využiť ich potenciál, blahodarné účinky pre naše zdravie a v neposlednom rade ich krásu, ktorá nás bude obklopovať po celý čas.

Na každom kroku od narodenia sa stretávame vedome či nevedome s chemickými potvorkami, ktoré sa snažia dostať do nášho najbližšieho životného kruhu. Vedome či nevedome s nimi bojujeme ale je ich čím ďalej viac. Preto je najvyšší čas sa zamyslieť nad naším žitím - zdravím. Ak to je len kúsok možne, poohliadnuť sa po materiáloch pre náš život predsa len od prírody najbližšími.

A preto pozerajte, pýtajte sa, čo Vás zaujíma a my sa Vám na oplátku budeme snažiť poradiť a pripraviť z našej ponuky všetko pre Váš spokojnejší a hlavne zdravší život s pohladenou dušou. Lebo iba oddýchnutý a spokojný človek sa bude konečne usmievať na  ostatných ľudí.

  

 

 

 

 

 

NTJhYT