KONTAKTY

alfa natur, s.r.o.
Kamenná 11
010 01 Žilina
tel: +421 41 5166 286
info(a)alfanatur.sk
mobil: 0907 173 424

NOVINKY

arr3Konope pre včelárovPre včelárov máme skladom konopné dosky 100kg/m3 ako prírodnú izoláciu do úľov o rozmeroch 80 x 62 x... arr3SIGA - Tesniaci systém - fólie a páskyV roku 2018 sme pridali do ponuky kvalitný tesniaci systém SIGA - fólie a...

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 7,00 EUR
skladom
naša cena 11,00 EUR
skladom
naša cena 17,00 EUR
skladom

Otváracie hodiny

PO - ŠT 8:00-16:00

PIA - zatvorené

Najlepšie vopred zavolať!


O nás
O nás

 

Spoločnosť alfa natur, s.r.o. sa zameriava a špecializuje na prírodné náterové a stavebné materiály. Naši zamestnanci sú špecialisti na daný sortiment a majú dlhoročné skúsenosti overené v praxi. Sú pripravení Vám poradiť s najvhodnejším riešením a výberom materiálu. Poradenstvo je samozrejmosťou. Spolupracujeme s dôveryhodnými firmami, ktoré pre nás zabezpečujú kvalifikované a odborné práce na stavbách v plnom rozsahu.

Zdeno Duriš - získal skúsenosti v oblasti povrchových úprav v zahraničí v roku 1997. Profesionálne sa prírodných olejom a náterom venuje od roku 2002. U nás patrí medzi špičku v tejto oblasti. Pod jeho vedením vznikla naša privátna značka prírodných olejov zn. alfa natur. Sme radi, že ako prvý môžeme ponúknuť ucelený sortiment profesionálnych prírodných olejov, voskov a farieb na ošetrenie a údržbu dreva.

Dnes sa vyrába a ponúka veľké množstvo klasických náterov na drevo, kde je v obsahu zanedbateľné množstvo prírodného oleja. Avšak poskladať kvalitný náter len z čistých prírodných olejov aby fungoval ako celok je už zložitejší a komplexnejší proces. Preto vychádzame pri výrobe našich náteroch z dlhoročných skúsenosti našich predkov a overených znalosti z praxe.

Ďakujeme Vám, našim zákazníkom za dlhoročnú dôveru a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

 

OWExODRjZ